2004 yılında firmamızın kurucusu olan Kadir Aydın daha 15 yaşındayken modanın ve abiye ticaretinin kalbi olan İstanbul’un Osmanbey semtinde bir şirkette işe başlamış olup, genç ve dinamik bakışı, kendini sürekli geliştirme isteğiyle 2004’te çırak olarak başladığı sektörde 2007 de çalıştığı firmada yönetici ve pazarlama departmanlarında görev almıştır. 2009 yılında vatani görevini ifa etmek için işten ayrılmış olup. 2011 yılında görev dönüşünde kendi adı ve markasını kurmak istemiş ve 1 mart 2011 yılında yine tekstilin kalbi olan Osmanbey’de Liva Silk firmasını kurmuş çekirdek bir kadroyla ticarete kendi bünyesinde başlamıştır.

2012 yılında şu anki mevcut olduğu showroom mağazamızı açmış bulunup halen burası merkez olmak üzere depolarımız ve diğer departmanlarımız ile siz değerli moda sever ve tasarımda zevk sahibi müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız ağırlıklı olarak ihracat odaklı olup bu tarz taleplerinizde yeterli deneyin ve bilgiye sahip olmakta toptan ve minimal her türlü siparişe cevap vererek toptan ve perakende satış yapmaktadır. Çeşitli Türk ve Dünya markalarına yaptığımız tedarik ve modaya yön veren tasarım ve Desinger Lar ile yaptığımız çalışmalar ile de piyasada bir isim sahibiyiz.

Yerli üretim ve ithal kumaş çeşitleriyle 21.yyda bilginin ve teknolojinin değerli olduğu ve firmalarında entegre olması gereken bu yüzyılda biz de bu sistemi kendi bünyemizde oluşturduk.

Toptan bazda özel üretim ve boyama hizmetleri, Butikler için minimum 100’er metre şeklinde özel boyama ve üretimler ile ipekli, pamuklu, viskonluk, jakarlı, brocarlı Fransız danteli ve İtalyan kumaşları ile hem perakende hem de toptan satışta Türkiye ve Dünyada halen tam anlamıyla çokta yayılmış olmamasına rağmen online kumaş satışı ile Liva Silk ismini bir dünya ve Türk markası yapmak için büyük bir özveri ve sürekli yenilikle siz müşterilerimize hizmet etmek için faaliyet gösteriyoruz.

Unutmayın… “Kumaş’ın Sanatla Buluştuğu Yer; Liva Silk”